• Memorandum o spolupráci 2015

• Spojená škola, J. Fabiniho 3, Spišská Nová Ves a Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Horní Česká 15, Znojmo uzatvorili dňa 30.04.2015 Memorandum o spolupráci, ktoré je prejavom slobodnej vôle a vypovedá o vzájomnej súčinnosti. Týmto Memorandom sa Spojená škola a Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Horní Česká 15, Znojmo zaväzujú k vzájomnej spolupráci pri:

- zapájaní sa a tvorbe medzinárodných projektov v rámci spolupráce v oblasti výchovy, vzdelávania športu,

- zavádzaní nových foriem a metód do vyučovacieho procesu s využitím najnovších digitálnych technológii,

- organizovaní odborných a vzdelávacích podujatí,

- výmene skúseností, tvorbe a realizácii metodických materiálov a pracovných listov s využitím inovatívnych foriem a prostriedkov zdelávania